Oferta

Etykiety samoprzylepne

 
Etykiety służą do identyfikacji towarów i produktów. Chcąc się wyróżniać na tle innych wyrobów i zwrócić uwagę potencjalnego konsumenta, etykiety stanowią bardzo ważny element w działaniach reklamowych, marketingowych i handlowych.

TERMICZNE

OZDOBNE

SPECJALISTYCZNE (np.: tyvek, polyart)

LOGISTYKA I PROMOCJA

TERMICZNE

Etykiety samoprzylepne termiczne
Etykiety samoprzylepne termiczne

Etykiety z papierów i folii termoczułych stosowane do drukarek i urządzeń ważąco-etykietujących wszystkich typów (np: Zebra, Digi, Bizerba).

Najczęściej stosowane w szeroko pojętym przemyśle do oznaczania produktów wymagających odpowiedniego opisu, różnych danych czy też kodów.

Wydruk na etykietach termicznych nie wymaga używania dodatkowych nośników barwiących.

OZDOBNE

Etykiety samoprzylepne ozdobne
Etykiety samoprzylepne ozdobne

Etykiety drukowane na papierach i foliach samoprzylepnych na roli do aplikacji ręcznej lub automatycznej, istnieje rónież możliwość wykonania etykiet w pojedyńczych użytkach.

Drukujemy z wszelkimi rodzajami „złoceń” lub „srebrzeń”, techniki te w znaczącym stopniu wzbogacają wygląd etykiety.

Najczęściej stosowane do ozdabiania produktów premium oraz takich, które mają się zdecydowanie wyróżnić wśród konkurencji.

SPECJALISTYCZNE (np.: tyvek, polyart)

Etykiety samoprzylepne specjalistyczne tyvek
Etykiety samoprzylepne specjalistyczne zawieszki

Etykiety specjalnego przeznaczenia, w formie plomb, hologramów, drukujemy na papierze tyvek lub polyart. Papiery te charakteryzują się dobrą drukowalnością, są odporne na przedarcie lub zniszczenie, plastyczny i lekki. Wykazuje bardzo dobrą stabilność wymiarową, jest w znacznym stopniu nieprzezroczysty, nie pyli; jest odporny na działanie wody, pleśni, tłuszczów, na gnicie i większość chemikaliów. Jest odporny na złe warunki atmosferyczne, starzenie, odkształcanie mechaniczne i ścieranie. Najczęściej stosowane w przemyśle odzieżowym, spożywczym oraz w produktach szczególnie narażonych na czynniki zewnętrzne.

LOGISTYKA I PROMOCJA

Etykiety samoprzylepne dla logistyki
Etykiety samoprzylepne dla logistyki

Drukowane na papierach i foliach samoprzylepnych są niezbędne dla procesów informacyjnych, logistyki i promocji.

Oferujemy etykiety od bez nadrukowych do pełno kolorowych w dowolnych wymiarach i kształtach.

Najczęściej stosowane do identyfikacji towarów w procesach logistycznych i do dalszego zadruku metodą termiczną lub termotransferową.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Dlaczego najlepiej wydrukować etykiety w Fourteam-Plus?

Zapewniamy obsługę klienta na wysokim poziomie, mamy konkurencyjne ceny i posiadamy nowoczesny park maszynowy zapewniający najlepszą jakość druku.

Czym się różni druk flexo od druku cyfrowego?

Druk flexo to druk na dużych maszynach wysokonakładowych, a druk cyfrowy to niskonakładowe druki na maszynach HP Indigo bez kosztów matryc.

Czym się różni druk termiczny od termotransferowego?

Druk termiczny odbywa się na papierach termoczułych (termicznych). Informacje „wygrzewa” głowica termiczna. Druk termotransferowy odbywa się na zwykłych papierach przy użyciu kalki termotransferowej.

Gdzie musimy używać etykiet foliowych?

Etykiety foliowe najczęściej stosuje się tam gdzie etykieta jest narażona na wilgoć (szampony, płyny do mycia) oraz tam gdzie jest potrzeba jej łatwego oderwania (zabawki, oznaczenia).

Jakie są koszty wdrożenia etykiety?

To zależy od techniki druku. Staramy się dobierać nasze wykrojniki do każdego zlecenia (nowy wykrojnik to około 400 zł – 800 zł), natomiast matryce w druku flexo to koszt około 500 zł netto jednorazowo.

Jak zrobić projekt etykiety?

Współpracując z nami nie musisz go robić – daj nam materiały, a projekt etykiety zrobimy dla Ciebie GRATIS.

Do jakich nakładów opłaca się druk cyfrowy?

Druk cyfrowy opłaca się najczęściej do nakładu około 20 tys. etykiet w rozmiarowym przedziale 50-80 mm x 60-120 mm. Powyżej tego nakładu zalecamy druk fleksograficzny.

Co to są polimery?

Polimery to inaczej matryce stosowane w druku flexo (tym wysokonakładowym) – jeden polimer to koszt około 70 zł netto jednorazowo. Etykieta pełnokolorowa ma około 6/7 polimerów.