Oferta

Drukarki etykiet

 
Z naszej oferty polecamy sprawdzone i uznane drukarki etykiet firmy Zebra. Z technologią druku termicznego i termo-transferowego. Modele tego producenta od 50-ciu lat potwierdzają swoją niezawodność w zastosowaniach biurowych i przemysłowych.

DRUKARKI ETYKIET TERMICZNE

DRUKARKI ETYKIET TERMOTRANSFEROWE

DRUKARKI ETYKIET TERMICZNE

Drukarka etykiet Zebra biurowa termiczna
Drukarka etykiet Zebra biurowa termiczna

Drukarka termiczna wykorzystuje technologię druku termicznego na specjalnym papierze. Głowica drukarki podgrzewa papier, przez co termoaktywna subtancja na papierze utlenia się, a na etykiecie pozostaje zamierzony efekt.

Plusy: szybkość, cicha praca, niski koszt eksploatacji.

 
Minusy: krótka trwałość wydruków, pod wpływem długotrwałego działania światła słonecznego UV, wysokiej temperatury (powyżej 150°C) lub wilgoci, wydruki mogą wyblaknąć.

DRUKARKI ETYKIET TERMOTRANSFEROWE

Drukarka etykiet Zebra przemysłowa termotransferowa
Drukarka etykiet Zebra przemysłowa termotransferowa
Drukarka termotransferowa wykorzystuje  specjalną kalkę. Substancja, która znajduje się na taśmie barwiącej, pod wpływem wydzielanago ciepła z głowicy i docisku, transferuje zamierzony efekt na etykietę.
 

Plusy: bardzo trwały wydruk, większy format wydruku, zróżnicowanie kolorystyczne (jednokolorowe, zależne od użytej kalki).

Minusy: cena zakupu, wyższy koszt ekploatacji (wymaga okresowej wymiany kalki).

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Jaką drukarkę kupić?

Zadzwoń do nas – na podstawie uzyskanych informacji, Twoich wymagań i potrzeb doradzimy najlepszą drukarkę i nie wydasz za dużo pieniędzy.

Czy pomagacie w instalacji i ustawieniach druku?

Nie ma problemu – możemy nawet przyjechać do Ciebie i wszystko skonfigurować.

Czy trzeba zakupić jakiś dodatkowy program "do drukowania"?

Program do edycji etykiet/wydruków jest bez dodatkowych kosztów dodawany do drukarki.

Kiedy muszę kupić drukarkę termiczną, a kiedy termotransferową?

Jeżeli nie potrzebujesz wydruków, które z jakichś powodów muszą być czytelne również po 2-3 latach to kup drukarkę termiczną.

Jak mam podłączyć drukarkę do komputera/sieci?

Drukarki, w zależności od modelu, podłącza się przewodowo – za pomocą kabla USB lub bezprzewodowo – za pomocą wbudowanego modułu Wi-Fi. Dla potrzeb korzystania z drukarki na wielu stanowiskach w sieci zalecamy modele z interfejsem LAN.

Czy ten program do etykiet jest skomplikowany?

Program jest prosty w obsłudze – łatwiejszy od wiodącego edytora tekstów. Mimo wszystko, w razie jakichkolwiek problemów, służymy bezpłatnym wsparciem.